Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020

Rybactwo i Morze - Województwo Podkarpackie

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu pn. "My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas" orgnizowanym dla dzieci szkół podstawowych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem II edycji konkursu jest upowszechnienie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaltycznych, rodziców - o roli Europejskiego Funduszy Morskiego i Rybackiego w Polsce.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej MRiRW z zakładce Informacji i promocja PO RYBY https://www.gov.pl/web/rolnictwo/Konkurs-myiryby

 konkurs plastyczny my i ryby

Serdecznie zapraszamy na "Festiwal ryb z Roztocza Samki Galicji w Dębowym Dworze, Nominowany Konkurs Kulinarnego Pucharu Polski", który odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2022 r. w Karczmie "Dębowy Dwór" w Rudzie Różanieckiej. Ponadto informujemy, że w ramach tej imprezy odbywa się konferencja "Spotkaj się z rybakiem na Roztoczu", współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

plakat

Serdecznie zapraszamy na XV jubileuszową edycję EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości, która odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2021 r.

Program w załączniku - plik pdf.

 

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskim konkursie pn. "My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas" orgnizowanym dla dzieci szkół podstawowych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaltycznych, rodziców - o roli Europejskiego Funduszy Morskiego i Rybackiego w Polsce.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej MRiRW z zakładce Informacji i promocja PO RYBY (https://www.gov.pl/web/rolnictwo/my-i-ryby).

Copyright © 2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01, e-mail: urzad@podkarpackie.pl