Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego związanego z COVID-19 w Departamencie Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego wprowadzono zmiany organizacji pracy, polegające na wykonywaniu pracy w systemie zdalnym. Pracownicy wykonujący pracę zdalną dokonujący oceny złożonych wniosków, przetargów, zapytań ofertowych itp. będą się z Państwem kontaktować mailowo i telefonicznie.

Przypominamy o ograniczeniu kontaktów z interesantami zewnętrznymi wyłącznie do formy pisemnej, telefonicznej i mailowej. Ponadto informujemy, iż czasowo ograniczamy zawieranie umów o przyznanie pomocy oraz wizyty i kontrole w siedzibach Beneficjentów.

W związku z powyższą sytuacją terminy rozpatrywania złożonych wniosków, aneksów, zapytań oraz realizacji zleceń płatności mogą ulec wydłużeniu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Poniżej dane teleadresowe:

- sekretariat:

   tel. 17 747 69 40, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- dyrektor Departamentu – Magdalena Sobina:

   tel. 609 702 010, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- z-ca dyrektora Departamentu – Paweł Stokłosa    

   tel. 605 0590643, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- kierownik Oddziału PO „Rybactwo i Morze” – Dariusz Surma,

tel 605 652 589, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.